Przejdź do treści

Aktualności sportowe

Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych

05.06.2016

Ta niezwykle widowiskowa impreza odbywa się w Płocku na Wiśle, na wysokości molo. Po sobotnich emocjach, dziś drugi dzień zmagań. Zapraszamy do oglądania i kibicowania zawodnikom! Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych

Zwycięstwo Polek w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy

05.06.2016

W Orlen Arenie reprezentacja Polski kobiet w ostatnim meczu kwalifikacji do Mistrzostw Europy, pokonała reprezentację Słowacji 28:25. Mecz był także pożegnaniem z Kimem Rasmussenem, który zakończył sześcioletni okres pracy z Polkami. Gospodarzem meczu był Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski. Zwycięstwo Polek w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy

Przeglądy techniczne pływalni

02.06.2016

W związku z przeprowadzeniem szczegółowych przeglądów stanu technicznego obiektów oraz konserwacji i ewentualnych napraw urządzeń wchodzących w skład Stacji Uzdatniania Wody basenowej, do których dostęp w czasie normalnej pracy obiektów jest niemożliwy nastąpi czasowe zamknięcie poszczególnych pływalni. Przeglądy techniczne pływalni

Monika Olczyk brązową medalistką Mistrzostw Polski Juniorek młodszych

30.05.2016

W dniach 14 i 15 maja w Elblągu odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Judo. Z Płockich klubów tylko dwójka Judoków z UKS Sakura Judo Płock Monika Olczyk ( uczennica ZST nr 70 ) oraz Kacper Korzeniewski ( uczeń III LO ) przeszła kwalifikacje 23 kwietnia w Warszawie awansując do Mistrzostw Polski. Monika Olczyk brązową medalistką Mistrzostw Polski Juniorek młodszych

XVI Bieg Solidarności już 28 maja

27.05.2016

W sobotę 28 maja odbędzie się XVI Bieg Uliczny NSZZ „Solidarność” im. Krzysztofa Zywera na trasie: Stary Rynek - Małachowskiego – Grodzka - Stary Rynek. XVI Bieg Solidarności już 28 maja

Zwyciężyli po raz drugi

27.05.2016

Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 22 zwyciężyła w IV edycji ORLEN Szkolnej Ligi MDK i obroniła tytuł z ubiegłego roku. Drugie miejsce (także po raz drugi) wywalczył zespół ze Szkoły Podstawowej nr 5. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy z SP nr 3. Zwyciężyli po raz drugi

Dwa tytuły wicemistrzowskie seniorów w kickboxingu

25.05.2016

Płocczanie wywalczyli srebrne medale na Mistrzostwach Polski w kickboxingu. Dwa tytuły wicemistrzowskie seniorów w kickboxingu

Wisła Płock z licencją na Ekstraklasę

25.05.2016

Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała Wiśle Płock licencję upoważniającą Klub do uczestnictwa w rozgrywkach Ekstraklasy w sezonie 2016/17. Wisła Płock z licencją na Ekstraklasę

Pożegnanie z Orlen Wisłą Płock

25.05.2016

W poniedziałek odbyło się spotkanie, na którym podziękowano szczypiornistom za mijający sezon oraz oficjalnie pożegnano zawodników i trenera Manolo Cadenasa. Pożegnanie z Orlen Wisłą Płock

Wisła Płock w Ekstraklasie!

21.05.2016

Komplet publiczności na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, efektowne zwycięstwo 5:0 i wielka feta na Starym Rynku – tak wyglądał awans Wisły Płock do T-Mobile Ekstraklasy. Wisła Płock w Ekstraklasie!