Przejdź do treści


Harmonogramy domki jednorodzinne

Harmonogramy odbioru odpadów ważne od lipca 2019 r.

Sektor I

Sektor Ia - ulice: Al. Armii Krajowej, Andersa, Batalionu Parasol, Batalionu Zośka, Bliska, Boryszewska, Bytnara, Chruściela, Dywizjonu 303, Dziewiarska, Graniczna, Grota Roweckiego, Hubalczyków, Kleeberga, Końcowa, Kutrzeby, Mazowieckiego, Monte Cassino, Obrońców Helu, Ofiar Katynia, Oksińskiego, Ossowskiego, Pastenakiewicza, Patriotów, Sosabowskiego, Sucharskiego, Wańkowicza, Wilgi, Wyszogrodzka, Urodzajna, Zagajnik, Zbożowa, Żyzna.

do pobrania - Sektor 1A 2019-2020.pdf

Sektor Ib - ulice: Basenowa, Harcerska, Miedziana, Mokra, Nowa, Młyńska, Piaski, Piesza, Raczkowizna, Srebrna, Wiejska, Zakole, Zapłotek, Złota, Żelazna.

do pobrania - Sektor 1B 2019-2020.pdf

Sektor Ic - ulice: Bałtycka, Białowieska, Chełmińska, Gmury, Flisacka, Kaszubska, Korczaka, Kujawska, Kurpiowska, Lubuska, Łomżyńska, Łowicka, Małopolska, Mazowiecka, Mazurska, Śląska, Odległa, Pocztowa, Podlaska, Podwale, Pomorska, Powiśle, Pl. Witosa, Roztocze, Rybna, Skierkowskiego, Urbanowo, Warmińska, Wójtowa, Zarzeczna, Zgodna, Żuławska.

do pobrania - Sektor 1C 2019-2020.pdf

Sektor Id - ulice: Botaniczna, Borowicka, Cedrowa, Cisowa, Drozdowa, Grabowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jesionowa, Krucza, Lipowa, Liściasta, Lisia, Motylowa, Parcele, Podgórze, Sarnia, Szpacza, Św. Huberta, Wilcza, Wiązowa, Wierzbowa, Wetmańskiego, Zajęcza, Żurawia, Żywiczna + Wyszogrodzka 280.

do pobrania - Sektor 1D 2019-2020.pdf

Sektor Ie - ulice: Brzoskwiniowa, Chmielna, Czereśniowa, Darniowa, Jabłoni, Kasztanowa, Kątowa, Leszczynowa, Lokalna, Łamana, Majowa, Morelowa, Orzechowa, Pogodna, Poziomkowa, Porzeczkowa, Prosta, Sielska, Skrajna, Śliwkowa, Trasa ks. Jerzego Popiełuszki, Wiśniowa, Widna, Wiosenna + Wyszogrodzka 164.

do pobrania - Sektor 1E 2019-2020.pdf

sektor If - ulice: Al. Jana Pawła II, Czerwonych Kosynierów, Czwartaków, Chełmińska, Gościniec, Grabówka, Grzmot-Skotnickiego, Kombatantów, Księdza Niedzielaka, Nowickiego, Pałacowa, Pasaż Paderewskiego, św. Zygmunta, św. Floriana, Synów Pułku, Swojska, Św. Jerzego, Św. Wojciecha, Milke, Maczka, Pniewskiego, Drętkiewicza.

do pobrania - Sektor 1F 2019-2020.pdf


Sektor II

Sektor IIa - ulice: Osiedlowa, Wrzosowa, Wysoka, Zdrojowa, Parkowa, Jaworowa, Przytulna, Kutnowska (do granic miasta), Edukacyjna, Nauczycielska, Browarna, Tęczowa, Św. Siostry Faustyny, Podleśna, Janówek, Włościany, Nowociechomicka, Gajowa, Myśliwska, Pedagogiczna, Ruczajowa, Semestralna, Wakacyjna, Dorobka, Promienna.

do pobrania - Sektor 2A 2019-2020.pdf

Sektor IIb - ulice:  Przyszkolna, Chmielowa, Ciechomskiego, Ciechomicka, Nizinna (od numeru 1 do 45 z wyjątkiem 44) , Miętowa, Rumiankowa, Ziołowa, Herbaciana, Lawendowa, Łącka,  Tymiankowa, Nowoosiedlowa, Góry, Grabińska (w granicach miasta), Jeziorna, Letniskowa, Na stoku, Piwna, Rekreacyjna, Wesółka, Wczasowa.

do pobrania - Sektor 2B 2019-2020.pdf

Sektor IIc - ulice: Kalinowa, Filtrowa, Studzienna, Imielnicka, Źródlana, Malinowa, Chabrowa,  Agrestowa, Graniczna (odcinek od Zakładu Energetycznego w stronę Wisły), Wodna.

do pobrania - Sektor 2C 2019-2020.pdf

Sektor IId - ulice: Słoneczna, Zalesie, Dębowa, Norbertańska, Klonowa, Bukowa, Partyzantów, Świerkowa, Głowackiego, Batorego,  Słowicza, Brzozowa, Akacjowa, Wiatraki, Działkowa, Fabryczna, Plac Zielony, Sadowa, Zaułek, Jodłowa.

do pobrania - Sektor 2D 2019-2020.pdf

Sektor IIe - ulice: Obejście, Rzeczna, Różana, Górna, Ośnicka, Dziedziniec, Modrzewiowa, Paśniki, Południowa, Miła, Poprzeczna, Boczna, Urocza, Widok, Wiślana, Dolna, Wesoła.

do pobrania - Sektor 2E 2019-2020.pdf

Sektor IIf - ulice: Krzywickiego, Rozego, Kopernika, Staszica, Heweliusza, Kołłątaja, Stodółkiewicza, Kolberga, Banacha, Braci Jeziorowskich, Gierzyńskiego, Gintera, Lachmana, Piaska, Letnia, Zakątek, Gęsia, Żytnia, Wspólna, Pszenna, Jesienna, Gronowa, Zaścianek, Torowa, Błotna, Łąkowa, Żabia, Aleje Piłsudskiego, Otolińska (numery parzyste).

do pobrania - Sektor 2F 2019-2020.pdf

Sektor IIg - ulice: Wyszogrodzka (od skrzyżowania z Al. Kilińskiego do skrzyżowania z Al. Piłsudskiego), Podchorążych, Powstańców Styczniowych 1863, Saperska, Wronia, Niecała, Kacza, Oaza, Zdziarskiego, Lenartowicza, Strzelecka, Spółdzielcza, Maneżowa, Sienna, Owocowa, 4 Pułku Strzelców Konnych, 8 Pułku Artylerii Lekkiej, Otapa, Ułańska, Śmigielskiego.

do pobrania - Sektor 2G 2019-2020.pdf

Sektor IIh - ulice: Portowa, Strażacka, Popłacińska, Kotwiczna, Teligi, Szkutnicza, Sukcesorska, Leśna, Sucha, Piaskowa, Marynarska, Kapitańska, Żeglarska, Stoczniowa, Zagroda, Gromadzka, Pl. Mościckiego.

do pobrania - Sektor 2H 2019-2020.pdf

Sektor IIi - ulice: Nizinna (od numeru 46 do 73A oraz 44), Dobrzykowska, Kościelna, Przesmyk, Kręta, Okopowa, Ogrodowa, Górka, Wąska, Gąbińska, Wygon, Nadwiślańska, Jordanowska (do granic miasta), Przeprawa, Rondo Odsieczy Lwowa, Tokarska.

do pobrania - Sektor 2I 2019-2020.pdf

Sektor IIj - ulice: 1 Maja, 3 Maja, Pasaż, Piękna, Aleje Jachowicza - od skrzyżowania z ulicą Bielską do skrzyżowania z Al. Kilińskiego (numery nieparzyste),Królewiecka,  Kupiecka, Pasaż Vuka Karadzica, Dojazd, Zacisze, Warszawska, Błonie, Aleje Kilińskiego, Sienkiewicza, Gradowskiego, Misjonarska, Padlewskiego, Kościuszki, Broniewskiego, Jakubowskiego, Kawieckiego, Krótka, Mostowa, Nowy Rynek, Pl. Dąbrowskiego, Pl. Obrońców Warszawy, Rybaki, Tumska, Kolegialna.

do pobrania - Sektor 2J 2019-2020.pdf

SektorIIk - ulice: Kolejowa, Zielona, Tartaczna, Drzewna, Ukośna, Cicha, Siewna, Spokojna, Krakówka, Sannicka.

do pobrania - Sektor 2K 2019-2020.pdf


Sektor III

Sektor IIIa - ulice: Jędrzejewo (od skrzyżowania z ul. Otolińską do skrzyżowania z ul. Bielską), Otolińska (do granic miasta), Chopina(od skrzyżowania z ul.Bielską do skrzyżowania z ul.Otolińską), Lasockiego, Dworcowa, Obrońców Płocka, Przeskok, Gajcego, 11 Listopada, Północna, Graniczna (od skrzyżowania z ul. Otolińską w stronę lotniska), Salezjańska. 

do pobrania - Sektor 3A 2019-2020.pdf

Sektor IIIb - ulice: Okólna, Szkolna, Rolna, Sierpecka (do granic miasta), Bielska (od skrzyżowania z Al.Kobylińskiego do granic miasta), Wiadukt, Siennickiego, Rembielińskiego, Mickiewicza, Reja, Jachowicza -numery parzyste, Kobylińskiego (od skrzyżowania z ul. Bielską do skrzyżowania z ul.Łukasiewicza), Kochanowskiego, Krzywa, Lotników, Łączna, Traugutta, Wschodnia, Żwirki i Wigury. 

do pobrania - Sektor 3B 2019-2020.pdf


Harmonogramy odbioru odpadów ważne od lipca 2019 r.

Sektor IV

Sektor IVa - ulice: Al. Kobylińskiego (od sk. Łukasiewicza do sk. Dobrzyńska),  Miodowa, Bartnicza, Pszczela, rondo Grabskich, rondo Stolarskiego, Słodowa, Skłodowskiej, Zawidzkiego, Chemików, Długa, Maszewska, Szpitalna (do granic miasta), Traktowa, Kobiałka, Łukasiewicza nieparzyste, Sosnowa, Zglenickiego, Przyjazna, Dobrzyńska, Jasna, Kwiatowa, Mała, Polna, Słowackiego, Kredytowa, Dąbrowskiej, Konopnickiej, Środkowa, Mościckiego.

do pobrania - Sektor 4A 2019-2020.pdf

Sektor IVb - ulice: Bielska (od St. Rynku do Kobylińskiego), Chojnackiego, Grodzka, Al Spacerowa, Jerozolimska, Kazimierza Wielkiego, Kozia, Synagogalna, Staromiejska, Stary Rynek, Teatralna, Topolowa, Kwiatka, Małachowskiego, Nowowiejskiego, Okrzei, Ostatnia, Parowa, Piekarska, Pl. Narutowicza, Pl. Jurgensa, Zduńska.

do pobrania - Sektor 4B 2019-2020.pdf

Sektor IVc - ulice: Chałubińskiego, Judyma, Śniadeckiego, Kamińskiej, Garleja, Jabłczyńskiej, Zamenhofa, Biegańskiego, Gałczyńskiego, Jaśminowa, Nałkowskiej, Na Skarpie, Wyspiańskiego, Zalewskiego, Asnyka, Tuwima, Norwida, Mehoffera, Dybowskiego, Macieszy, PCK, Honorowych Dawców Krwi, Medyczna.

do pobrania - Sektor 4C 2019-2020.pdf

 

 

 


Copyrights 2010 - Urząd Miasta Płock

Wykonanie: Kamikaze